Šaldytuvas Bosch KBN96VSE0 kaina
Šaldytuvas Bosch KBN96VSE0 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KBN96VSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1159.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch, Series 4, NoFrost, 383 L, aukštis 194 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1159.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1159.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Bosch KBN96VSE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1481.0 € |
|
1160.15 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH KBN96VSE0 Šaldytuvas+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
1149.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1149.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KBN96VSE0Yra sandėlyje. |
|
1149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KBN96VSE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1159.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1159.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KBN96VSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1159.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KBN96VSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1159.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Bosch KBN96VSE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1159.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1159.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch, Series 4, NoFrost, 383 L, aukštis 194 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1159.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1159.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Bosch KBN96VSE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1481.0 € |
|
1160.15 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch KBN96VSE0 Serija 4, Įmontuojamasis šaldytuvas-šaldiklis su šaldiklio skyri.. |
|
1160.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1160.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BOSCH KBN96VSE0 |
|
1171.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1171.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KBN96VSE0 | 4242005399659 |
|
1194.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1194.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch KBN96VSE0 montuojamasis šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 119.43 eur/mėn |
|
1194.27 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Bosch |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005399659 |
| Gamintojo kodas | kbn96vse0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 256kwh |
| Bendra talpa | 383l |
| Šaldytuvo talpa | 285l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 69.1cm |
| Aukštis | 193.5cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 67.4kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 šaldytuvo lentynos; 3 lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |






































