Viryklė Bosch HLL090020U kaina
Viryklė Bosch HLL090020U kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-18 09:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4242005042647 |
| Gamintojo kodas | hll090020u |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.98 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95.2 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | 7900w |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 61.27kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | viršutinis ir apatinis kaitinimas, ventiliatorius, picos kepimo funkcija, apačia, ventiliatorius ir grilio kaitinimas, grilis |
| Kepimo skardos | 3vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































