Šaldiklis Bosch GSN36CWEV kaina
Šaldiklis Bosch GSN36CWEV kaina
Bosch GSN36CWEV Serie 4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 863.0 € |
|
696.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch, Series 4, NoFrost, 242 L, aukštis 186 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
729.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
BOSCH GSN36CWEV Šaldiklis - Turime sandėlyjeVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch GSN36CWEV Serie 4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 863.0 € |
|
696.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH GSN36CWEV Šaldiklis |
|
696.96 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
696.96 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch, Series 4, NoFrost, 242 L, aukštis 186 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
729.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Bosch Serie 4 GSN36CWEV šaldiklis Vertikali šaldymo kamera Pastatomi 242 L E Bal.. |
|
1259.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1259.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005388448 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | 52141506 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 234kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 25val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 75kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Rodyti daugiau | |



























