Šaldiklis Bosch GIN81VEE0 kaina
Šaldiklis Bosch GIN81VEE0 kaina
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIN81VEE0, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1309 € |
|
1067.53 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Integruojamas šaldiklis - BOSCH - GIN81VEE0 - NoFrost - 212 litrų - 5 skaidrūs s.. |
|
1067.53 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Series 4, No Frost, 212 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
BOSCH GIN81VEE0 Šaldiklis+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1029.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1029.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH GIN81VEE0 |
|
1039.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1039.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch GIN81VEE0 montuojamasis šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 174.43 eur/mėn |
|
1046.60 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
1046.60 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIN81VEE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1046.60 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1046.60 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIN81VEE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1067.53 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1067.53 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIN81VEE0, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1309 € |
|
1067.53 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIN81VEE0, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1309 € |
|
1067.53 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Integruojamas šaldiklis - BOSCH - GIN81VEE0 - NoFrost - 212 litrų - 5 skaidrūs s.. |
|
1067.53 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Series 4, No Frost, 212 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005422081 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gin81vee0 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Bendra talpa | 212l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 13.8kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 1772 mmcm |
| Plotis | 55.8cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | -kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Kita informacija | 7 šaldymo stalčiai |
| Rodyti daugiau | |




































