Gartraukis Bosch DHL585B kaina
Gartraukis Bosch DHL585B kaina
Bosch DHL585BTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
455.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-21 13:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242002831145 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dhl585b |
| Energijos sunaudojimas per metus | 108kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 650m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | 8.2kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | su riebalų filtru |
| Rodyti daugiau | |






























