Blackview Tab 8 kaina
Blackview Tab 8 kaina
Blackview Tab 8 10,1 colio Android 10.0 Google Play 4G telefono skambučių planše.. |
|
133.00 €
16 d.d.
Pristatymo laikas: 16 d.d. |
133.00 €
16 d.d.
Pristatymo laikas: 16 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-20 08:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 6931548313250 |
| Ekrano įstrižainė | 10.1" (~25.6 cm) |
| Maksimali raiška | 1280 x 800 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1.8 ghz |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Operacinė sistema | android |
| Baterijos tipas | lithium polymer (lipo) |
| Pagrindinė kamera | 13 mp |
| Priekinė kamera | 5 mp |
| WiFi | yra |
| GPS | nėra |
| Procesoriaus tipas | „quad core“ |
| Bluetooth | yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Skirta vaikams | - |
| Svoris | 0.520kg |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| USB jungtys | usb type-c |
| Baterijos talpa (mAh) | 6580 |
| Aukštis | 24.65cm |
| Gylis | 0.99cm |
| Plotis | 16.3cm |
| Rodyti daugiau | |











































