Blackview BV6600 kaina
Blackview BV6600 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548306917 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | yra |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 5.7 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1440 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 16mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | yra |
| Filmavimo raiška | 1080p 30fps h.264/h.265 |
| Procesoriaus tipas | mediatek |
| Procesoriaus dažnis | 2.0ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4096mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | tf |
| Atminties kortelės talpa | iki 128gb |
| Baterijos talpa | 8580mah |
| Budėjimo laikas iki | 792val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip69 |
| Modelis | bv6600 |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 159mm |
| Plotis | 79.4mm |
| Gylis | 18mm |
| Svoris | 325g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkrovėjas, usb kabelis |
| Rodyti daugiau | |





























