Kaitlentė Beko HDCC-32200X kaina
Kaitlentė Beko HDCC-32200X kaina
Beko HDCC 32200 X hob Black Built-in Ceramic 2 zone(s) |
|
125.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
125.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Beko HDCC 32200XTurime parduotuvėje |
|
130.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Kaitlentė Beko Płyta keramikinė HDCC32200X |
|
142.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
142.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko HDCC32200X viryklė Įmontuoti Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 2 zone(s).. |
|
145.35 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
145.35 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Beko Keraminė Kaitlentė 7724020201 |
|
184.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
184.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 03:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842347573 |
| Gamintojo kodas | hdcc 32200 x |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 2900w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 9.5cm |
| Plotis | 28cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 3.5kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | domino (30 cm) stiklo keramikos kaitlentė su nerūdijančio plieno rėmu; komplekte: naudotojo instrukcija, garantijos talonas. |
| Rodyti daugiau | |



































