Indaplovė Beko DVS05024S kaina
Indaplovė Beko DVS05024S kaina
Beko DVS05024SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.0 € |
|
271.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė Beko DVS05024S10€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
270.78 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
270.78 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indaplovė BEKO DVS05024SDaugiau |
|
270.78 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
270.78 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Beko DVS05024S indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.22 eur/mėn |
|
271.32 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
271.32 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Beko DVS05024SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.0 € |
|
271.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė BEKO DVS05024SNemokamas pristatymas |
|
271.42 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Beko DVS05024S Pastatomi 10 vietos E |
|
292.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
292.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
BEKO DVS05024S |
|
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Beko DVS05024SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
303.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
303.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
BEKO Free standing Dishwasher DVS05024S, Energy class E (old A++), 45 cm, 5 prog.. |
|
310.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
310.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BEKO Free standing Dishwasher DVS05024S, Energy class E (old A++), 45 cm, 5 prog.. |
|
327.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
327.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BEKO Free standing Dishwasher DVS05024S, Energy class E (old A++), 45 cm, 5 prog.. |
|
329.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842392467 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | 7680953935 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 76kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.76kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 1190l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 36.3kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 5 |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | karštu oru |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |
















































