Baseus Encok H19 kaina
Baseus Encok H19 kaina
Baseus Encok H19 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
9.28 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
9.28 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Ausinės Baseus Encok H19 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.53 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
11.53 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Ausinės Baseus Encok H19 - Juodos |
|
11.53 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
11.53 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ausinės Baseus Encok H19 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
12.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
12.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Baseus Encok H19 Laisvų rankų įranga Vielinis Įkišamos į ausį Skambučiai / muzik.. |
|
21.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
21.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 20:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BASEUS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6953156203884 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | abs + tpe korpusas; susipainiojimą mažinantis kabelis; nuotolinio valdymo pultas su mygtukais; suderinamos su dauguma 3.5 mm garso įrenginių |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 15g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Rodyti daugiau | |
































