Baseus Encok H19 цена
Baseus Encok H19 цена
Baseus Encok H19 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
9.28 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
9.28 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Ausinės Baseus Encok H19 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.53 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
11.53 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Ausinės Baseus Encok H19 - Juodos |
|
11.53 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
11.53 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Ausinės Baseus Encok H19 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
12.11 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
12.11 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Baseus Encok H19 Laisvų rankų įranga Vielinis Įkišamos į ausį Skambučiai / muzik.. |
|
21.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
21.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:59
! Сообщить об ошибке| Марка | BASEUS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6953156203884 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | abs + tpe korpusas; susipainiojimą mažinantis kabelis; nuotolinio valdymo pultas su mygtukais; suderinamos su dauguma 3.5 mm garso įrenginių |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 15g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |
































