Baseus Bowie H1i kaina
Baseus Bowie H1i kaina
Ausinės BASEUS Bowie H1i, gaubiančios ausis, belaidės, baltosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 44.99 € |
|
43.49 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Baseus Bowie H1i ANC Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
39.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
39.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ausinės BASEUS Bowie H1i, gaubiančios ausis, belaidės, baltosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 44.99 € |
|
43.49 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ausinės Baseus Bowie H1i White/BeigePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
54.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
54.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Belaidės ausinės su triukšmo slopinimu Baseus Bowie H1i (balta) |
|
54.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
54.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ausinės Baseus Bowie H1i White/BeigeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
57.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
57.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Baseus Bowie H1i Headset Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black |
|
66.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
66.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 05:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BASEUS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6932172631727 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas, spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | kabelis |
| Kita informacija | magneto tipas - neodymium |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | sbc, aac, bluetooth 5.3, lhdc |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 70val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 226g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | 3,5 mm audio laidas |
| Rodyti daugiau | |






















































