Apple MacBook Pro 14 M5 512GB kaina
Apple MacBook Pro 14 M5 512GB kaina
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Pro MDE04ZE/A, M5, 16 GB, 512 GB, 14.2 ", 1..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1859 € Daugiau |
|
1705.77 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Space Black/INT MDE04ZE/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1879.0 € Daugiau |
|
1713.03 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MacBook Pro 14" M5 10-core CPU 10-core GPU/16GB/512GB/Space Black/INTĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. Daugiau |
|
1799.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/..Daugiau |
|
1813.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1813.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris APPLE MacBook Pro 14” M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1836.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Apple MacBook Pro 14" 2025 M5/16/512 GB 10C CPU 10C GPU Space Black MDE04D/A | M..Daugiau |
|
1495.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Apple MacBook Pro 14" 2025 M5/16/512 GB 10C CPU 10C GPU Space Black MDE04D/A | M..Daugiau |
|
1500.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Apple MacBook Pro Space Schwarz MDE04D/A - 35,6cm (14''), M5 10-Core Chip, 10-Co..Daugiau |
|
1516.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1516.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APPLE MacBook Pro 14 2025 M5/16/512 GB 10C CPU 10C GPU Space Black MDE04D/ADaugiau |
|
1542.85 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
MacBook Pro 14 STD M5 10/10/16 - 16GB 512GB - Space BlackDaugiau |
|
1576.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
1576.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Apple MacBook Pro 14" M5 10-Core 512GB SpaceSchwarz | MDE04D/A | 195950488852Daugiau |
|
1587.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/.. |
|
1639.00 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Apple MacBook Pro Silver MDE44D A - 35,6cm (14"), M5 10- Chip, 10- GPU, 16GB RAM..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
1675.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Apple MacBook Pro 14 M5 16GB 512GB SSD Space Black ENG MDE04ZE/ A nešiojamas kom..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 281.50 eur/mėn Daugiau |
|
1689.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512G..5€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA5. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. Daugiau |
|
1689.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1689.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512G..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1689.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1689.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple Macbook Pro - M5 | 14,2" | 16GB | 512GB | Mac OS | Gwiezdna Czerń | USDaugiau |
|
1700.09 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Pro MDE04ZE/A, M5, 16 GB, 512 GB, 14.2 ", 1..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1859 € Daugiau |
|
1705.77 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Pro MDE04ZE/A, M5, 16 GB, 512 GB, 14.2 ", 1..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1859 € Daugiau |
|
1705.77 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Space Black/INT MDE04ZE/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1879.0 € Daugiau |
|
1713.03 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-.. |
|
1727.88 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Space Black/INTDaugiau |
|
1729.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-..Daugiau |
|
1733.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1733.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apple Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512..Daugiau |
|
1736.26 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-.. |
|
1738.73 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-..Daugiau |
|
1739.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1739.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Apple MacBook | Pro | Space Blac + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI! |
|
1740.62 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1740.62 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nešiojamasis kompiuteris, APPLE, MacBook Pro, MacBook Pro M5, 14.2", 3024x1964, ..Daugiau |
|
1741.72 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-..Daugiau |
|
1742.74 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Apple MacBook Pro 14" Space Black, Apple M5, 16GB, 512GB SSD, 10 Core GPU, INT M..Daugiau |
|
1747.91 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1747.91 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MacBook Pro 14", M5 10C CPU, 16GB, 512GB, 10C GPU, Mac OS, Space Black - MDE04ZE/ADaugiau |
|
1749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Space Black/INT |
|
1752.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1752.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Silver/INT | Apple |
|
1756.35 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Apple MacBook | Pro | Space Black | 14 " | 3024 x 1964 pixels | Apple M5 | 16 GB.. |
|
1776.33 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-.. |
|
1786.06 €
|
Į parduotuvę variantai.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-.. |
|
1786.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1786.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Silver/INT | AppleDaugiau |
|
1790.67 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Silver/INT | AppleDaugiau |
|
1790.67 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Apple MacBook | Pro | Space Black | 14 " | 3024 x 1964 pixels | Apple M5 | 16 GB..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! Daugiau |
|
1793.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
MacBook Pro 14" M5 10-core CPU 10-core GPU/16GB/512GB/Space Black/INTĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. Daugiau |
|
1799.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Pro MDE44ZE/A 14" M5 10C CPU 10C GPU 16GB 5..Daugiau |
|
1800.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/..Daugiau |
|
1813.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1813.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris APPLE MacBook Pro 14” M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1836.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Silver/INT | AppleDaugiau |
|
1860.22 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/512GB SSD/Silver/INTDaugiau |
|
1860.22 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2 |3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-.. |
|
1874.74 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Apple MacBook Pro 14, Apple M5 10C, 10C GPU (16 GB + 512 GB SSD)Daugiau |
|
1879.00 €
|
Į parduotuvę tele2.lt |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-.. |
|
1893.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1893.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-..Daugiau |
|
1963.99 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 18:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 195949704772 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Gamintojo kodas | macbook |
| Procesoriaus tipas | apple m5 |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | mac os |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | liquid retina xdr |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | apple m5 |
| Atminties dažnis | -mhz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 0/0 |
| Kietojo disko valdiklis | pcie nvme |
| Vaizdo plokštė | integruota |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dinaminė atmintisgb |
| Bluetooth | + |
| IR | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | + |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | - |
| USB-C | + |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | - |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Garso plokštė | Įmontuoti 4 garsiakalbiai |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Integruota Web kamera | + |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | aliuminis |
| Pridedami priedai | Įkrovėjas |
| Populiariausi modeliai | macbook pro |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 70 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 96 |
| Rodyti daugiau | |




























































