APC SRV2KI 2000VA, 1600 W kaina
APC SRV2KI 2000VA, 1600 W kaina
APC SRV2KI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisijung.. |
|
735.75 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC UPS Easy-UPS online double conversion 1,600W 2,000VA 230V C14 input |
|
786.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
786.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 18:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304339243 |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 2000 |
| Galingumas | 1600w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 16.8kg |
| Išvesties jungtys | rs232, usb |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 23.8cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 40cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



























