APC SRV1KI 1000 VA, 800 W kaina
APC SRV1KI 1000 VA, 800 W kaina
APC SRV1KI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisijung.. |
|
437.55 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC Smart-UPS SRV 1000VA 230V |
|
492.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
492.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 18:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304339205 |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 3.9min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 800w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 9.3kg |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Matmenys | 223 x 145 x 288mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Išvesties jungtys | rs232, usb |
| Jungties tipas | iec 320 en 60320 c13 |
| Standartinių lizdų skaičius | 3 |
| Įvesties įtampa | 160 - 280v |
| Išvesties įtampa | 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 22.3cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 28.8cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |

























