Monitorius AOC 24G2U kaina
Monitorius AOC 24G2U kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (44)
SALE OUT. AOC 24G2U/BK 23,8" LCD/1920×1080)/250cd/m2/ 1ms, VGA,HDMI AOC 24G.. |
|
145.56 €
|
Išparduotabuitex.lt |
SALE OUT. AOC 24G2U/BK 23,8" LCD/1920×1080)/250cd/m2/ 1ms, VGA,HDMI AOC 24G2U/BK.. |
|
147.55 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
AOC 24G2U5/BK kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full.. |
|
148.12 €
|
Išparduotatviranga.lt |
LCD Monitor|AOC|24G2U5/BK|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|75Hz|1 ms|S.. |
|
154.87 €
|
Išparduotacomplius.lt |
AOC 24G2U5/BK kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full.. |
|
165.64 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
AOC G2 24G2U5/BK kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseli.. |
|
169.00 €
|
Išparduotafrog.ee |
|
Technoaura.lt
|
LCD Monitor AOC 24G2U5/BK 23.8 Gaming Panel IPS 1920x1080 16 9 75Hz 1 ms Speaker.. |
|
172.65 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
AOC 24G2U5/BK computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Bl.. |
|
173.57 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Monitorius AOC 24G2U/BK 23.8", IPS, FHD, 16:9, 1920x1080, LCD, 3H, 1 ms, 250 cd/.. |
|
177.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
LCD Monitor|AOC|24G2U|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|144Hz|1 ms|Speakers|.. |
|
188.98 €
|
Išparduotafortakas.lt |
AOC 24G2U/BK 23.8 ", IPS, FHD, 16:9, 1920x1080, LCD, 3H, 1 ms, 250 cd/m², Black |
|
190.61 €
|
Išparduota1stop.lt |
AOC 24G2U/BK 144Hz GAMING LED monitorius su garsiakalbiais ir IPS technologija |.. |
|
196.99 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Monitorius AOC 24G2U5/BK / 23.8'' / 1920x1080 / 75Hz / IPS / 1 ms reakcijos laik.. |
|
199.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
59,9cm/23,6'' (1920x1080) AOC C24G2U Gaming Curved 16:9 1ms 165Hz USB VGA 2xHDMI.. |
|
203.64 €
|
Išparduotaitwork.lt |
AOC 24G2U/BK 23.8 ", IPS, FHD, 16:9, 1920x1080, LCD, 3H, 1 ms, 250 cd/m², Black .. |
|
220.34 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Monitorius AOC 24G2U5/BK / 23.8'' / 1920x1080 / 75Hz / IPS / 1 ms reakcijos laik.. |
|
220.74 €
|
Išparduotavarle.lt |
Kainų kitimo istorija - Monitorius AOC 24G2U

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Monitorius AOC 24G2U
Informacija
| Prekės ženklas | AOC |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 4038986148191 |
| Gamintojo kodas | 24g2u5/bk |
| Įstrižainė | 23.8" ~60cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, vga, displayport (dp), d-sub |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| Tipas | ips |
| Kontrastas | 1000:180000000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.274mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | vesa 100x100, yra |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi kabelis, displayport kabelis |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 4.25kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, karkasinis dizainas, nuimamas pagrindas, pasukamas monitoriaus pagrindas |
| Aukštis | 50.4cm |
| Plotis | 53.9cm |
| Gylis | 22.7cm |
| Palaikomos technologijos | osd, aoc game color, aoc dial point, flicker-free, amd freesync™, low blue light |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | + |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |























































Svečias
2022-04-30 19:57:40
tadai, sveiki atvyke i civilizacija. tai vadinama - verslu.
Svečias
2022-01-11 14:54:16
pagal tado logika, neamoralu pirkti tik tiesiai iš gamintojo. jūsų žiniai absoliuti dauguma pasaulio prekių, prieš patenkant ant galutinio vartotojo stalo, pereina per vieną/kelis/keliolika tarpinių grandžių.
tadas l.
2021-01-19 14:29:25
Parduotuvė www.playpro.lt šįryt gavo 9 šiuos monitorius. Per valandą neliko nė vieno. Ir keistas sutapimas skytech atsargos iš 0 pasikeitė į 5+. Ir aišku užsidedamas 15 eurų antkainis. Vietoj 185 playpro į 200 skytech. Sakyčiau mažų mažiausiai amoralu tokią verslo etiką propaguot.
Kazkoks N.
2020-09-10 14:14:58
Šitas geresnis nei "AOC C24G1" ir neturi įlenkimo.