Anthbot M9 RTK kaina
Anthbot M9 RTK kaina
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M9 su RTK + AI navigacija, iki 1000 m² |
|
719.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
719.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M9 su RTK + AI navigacija, iki 1000 m²Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
829.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
829.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M9 su RTK + AI navigacija, iki 1000 m² |
|
719.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
719.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M9 su RTK + AI navigacija, iki 1000 m²Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
829.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
829.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M9 RTKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
931.67 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
931.67 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M9 RTKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
978.25 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
978.25 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M9, 1000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1179.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M9, 1000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1179.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 23:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANTHBOT |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 8885022190500 |
| Tipas | vejos robotas, vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus talpa | 5ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 9 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 9.8kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | mulčiavimas, lietaus jutiklis, Šalčio jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema |
| Rodyti daugiau | |












