Anthbot M5 kaina
Anthbot M5 kaina
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M5 su RTK + AI navigacija, iki 500 m² |
|
649.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
649.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M5 su RTK + AI navigacija, iki 500 m²Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M5 su RTK + AI navigacija, iki 500 m² |
|
649.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
649.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Belaidis vejos robotas ANTHBOT M5 su RTK + AI navigacija, iki 500 m²Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M5, 500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
759.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M5, 500 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
759.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M5 RTKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
863.91 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
863.91 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Anthbot M5 RTKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
907.11 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
907.11 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 23:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANTHBOT |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 8885022190289 |
| Tipas | vejos robotas, vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.5ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 9 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 10.1kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 500m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, mulčiavimas, lietaus jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema, gps |
| Rodyti daugiau | |















