Gartraukis Allenzi CH 111 90 kaina
Gartraukis Allenzi CH 111 90 kaina
Gartraukis Allenzi CH 111 Baltas 90 |
|
228.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
228.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Allenzi CH 111 90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 348.0 € |
|
248.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Allenzi CH 111 Black 90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
279.19 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
279.19 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Gartraukis Allenzi CH 111 Black 90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
287.57 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
287.57 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
ALLENZI CH111 Black 90Daugiau |
|
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8034090073219 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | ch 111 white 90 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 115kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 15.6 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 38lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 80.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 348m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 595m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 43-61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 28.5cm |
| Plotis | 71.80cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 516 x 276mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai; laikmatis; perimetrinis ištraukimas |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |



















