Akumuliatorius Exide EL1000 12V, 100 Ah, 900 A
Akumuliatorius Exide EL1000 12V, 100 Ah, 900 A
Akumuliatorius Exide 100 Ah 900 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 204.28 € |
|
143.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Exide Akumuliatorius 100 Ah 900 A EN 12V |
|
144.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
144.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Exide |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024037389 |
| Talpa | 100ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 900a |
| Ilgis | 353mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | el1000 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























