Akumuliatorius Varta Start Stop N85 12V, 85 Ah, 800 A
Akumuliatorius Varta Start Stop N85 12V, 85 Ah, 800 A
Varta 585501080D842 akumuliatorius 85AH 800A START&STOP EFB 306x173x225mm (-+)Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 159.00 € |
|
151.05 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Varta 85 Ah 800 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 231.42 € |
|
159.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
VARTA START STOP N85 (585501080) 85Ah 800A (EN) 12V EFB akumuliatorius |
|
165.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
165.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987152560 |
| Talpa | 85ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 800a |
| Ilgis | 306mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gamintojo kodas | efb n85 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























