Akumuliatorius Exide EL1050 12V, 105 Ah, 950 A
Akumuliatorius Exide EL1050 12V, 105 Ah, 950 A
Exide Akumuliatorius 105 Ah 950 A EN 12V |
|
184.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
184.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide 105 Ah 950 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 237.67 € |
|
184.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius 105 Ah 950 A EN 12V EXIDE |
|
157.37 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
157.37 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 105 Ah 950 A EN 12V |
|
157.51 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
157.51 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Exide Akumuliatorius 105 Ah 950 A EN 12V |
|
184.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
184.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide 105 Ah 950 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 237.67 € |
|
184.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 17:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024037327 |
| Talpa | 105ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 950a |
| Ilgis | 393mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | el1050 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















