Gartraukis Akpo WK-4 Grand 50 kaina
Gartraukis Akpo WK-4 Grand 50 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 05:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AKPO |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 5901676467256 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | wk-4 grand 50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 420m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 52db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 98cm |
| Plotis | 50cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras; mygtukinis valdymas |
| Rodyti daugiau | |



























