Kaitlentė Akpo PKA 30830 kaina
Kaitlentė Akpo PKA 30830 kaina
AKPO PKA 30 830 WH kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.73 eur/mėn |
|
172.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Keraminė viryklė AKPO PKA 30 830/2 baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
172.39 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
172.39 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Akpo PKA 30 830/2 balta šildymo plokštė |
|
173.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
173.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ceramic hob AKPO PKA 30 830/2 white |
|
175.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
175.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Keraminė viryklė AKPO PKA 30 830/2 baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
177.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
177.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Akpo PKA 30 830/2Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
194.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 05:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AKPO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 5901676467072 |
| Gamintojo kodas | pka30830 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3000w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 59cm |
| Plotis | 37cm |
| Gylis | 11cm |
| Svoris | 4.6kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | komplektacijoje nėra prijungimo prie elektros tinklo laido. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | - |
| Rodyti daugiau | |




























