Gartraukis Akpo Largo 60 ECO kaina
Gartraukis Akpo Largo 60 ECO kaina
Gartraukis Akpo WK-4 Largo Eco 60, montuojamas ant sienos, juodas |
|
126.69 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 16:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AKPO |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 5901676463470 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | wk-4 largo eco 60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 59kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 427m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 x 35 |
| Aukštis | 54cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |
























