Aiwa BST-650 kaina
Aiwa BST-650 kaina
Garsiakalbis Aiwa BST-650 juoda (S7602608) |
|
57.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
57.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Aiwa BST-650, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.99 € |
|
61.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 00:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AIWA |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 8435256897791 |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | akumuliatorius |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 20w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 60 - 20000hz |
| Matmenys | 20 x 8.5 x 8.3cm |
| Svoris | 0.613kg |
| Kita informacija | bluetooth, integruotas mikrofonas, naudojama kaip laisvų rankų įranga., su apšvietimu., veikimo atstumas - 10 m, atspari drėgmei |
| Membranos skersmuo (mm) | 2 x 50 |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | garsiakalbis, laidas |
| Jungties tipas | micro sd, bluetooth, usb - c, 3.5 mm |
| Bluetooth | + |
| Darbo laikas naudojant akumuliatorių | 8.5val. |
| Korpusas | guma, metalas |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Palaikomos technologijos | dsp, usb maitinimo šaltinis, bluetooth 5.0, micro sd, ipx6 atsparumas vandeniui |
| Atsparumas drėgmei | + |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | bluetooth, led apšvietimas, integruotas mikrofonas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |


























