Indaplovė AEG FSE64610Z kaina
Indaplovė AEG FSE64610Z kaina
AEG FSE64610ZKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 465.0 € |
|
422.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AEG FSE64610Z įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 71.13 eur/mėn |
|
426.75 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
426.75 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7333394054247 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | fse64610z |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 74kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 990l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 34kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | greita programa, eco, 90 min, 60 min, auto sense |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Trečias stalčius | - |
| Specialios programos | glass care |
| Durelių fasadas | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






































