Indaplovė AEG FFB73517ZM kaina
Indaplovė AEG FFB73517ZM kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-09-17 19:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543735518 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | ffb73517zm |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 67kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.67kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 990l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 48db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |

































