Gartraukis AEG DGE5661HM kaina
Gartraukis AEG DGE5661HM kaina
Įmontuojamas gartraukis AEG 6000 serija Hob2Hood® DGE5661HM, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
264.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
264.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG DGE5661HMKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
AEG DGE5661HMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 307.99 € |
|
271.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas AEG DGE5661HMKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 469.99 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis AEG DGE5661HM |
|
329.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
329.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
AEG DGE5661HM GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
262.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
262.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AEG DGE5661HM montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.20 eur/mėn |
|
262.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
262.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG DGE5661HMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
262.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
262.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis AEG DGE5661HM |
|
262.88 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
262.88 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG 6000 serija Hob2Hood® DGE5661HM, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
264.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
264.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG 6000 serija „Hob2Hood®“ DGE5661HM, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
264.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
264.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG DGE5661HMYra sandėlyje. |
|
266.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
266.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
GARTRAUKIS AEG DGE5661HM |
|
268.97 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
268.97 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG DGE5661HMKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
GARTRAUKIS AEG DGE5661HM |
|
270.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
270.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis AEG DGE5661HMVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
271.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
AEG DGE5661HMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 307.99 € |
|
271.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas AEG DGE5661HMKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 469.99 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis AEG DGE5661HMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
279.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
279.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
AEG [DGE5661HM] DGE5661HM |
|
290.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
290.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis AEG DGE5661HM |
|
329.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
329.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7332543793624 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 55kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 44.2lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 300m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 580m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 54db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 33.1cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |


















































