Televizorius Samsung QE85QN80FAU цена
Televizorius Samsung QE85QN80FAU цена
Televizorius Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED TV 2025Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1949 € |
|
1599.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Televizorius Samsung QE85QN80FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1899.0 € |
|
1599.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1599.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QN80 QE85QN80FAUXXH 2025 m. modelis |
|
1599.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1599.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1999 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
1669.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXH, 85 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1836 € |
|
1673.05 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1673.05 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QE85QN80FAUXXH, 85" QE85QN80FAUXXH |
|
1577.00 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1577.00 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED TV 2025Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1949 € |
|
1599.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung QE85QN80FAUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 266.50 eur/mėn |
|
1599.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1599.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXH Neo QLED Mini LED 85" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
1599.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1599.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN80FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1899.0 € |
|
1599.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1599.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QN80 QE85QN80FAUXXH 2025 m. modelis |
|
1599.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1599.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Samsung QE85QN80FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD išmanusis televizorius su Wi-Fi, pi.. |
|
1613.24 €
|
B магазин doberman.lt |
Samsung QE85QN80FAU 85" Neo QLED QN80F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) |
|
1615.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1999 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
1669.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXH Neo QLED Mini LED 85" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1669.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1669.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QN80F, 85'', 4K UHD, Neo QLED, Mini LED, pilkas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1669.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1669.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXH, 85 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1836 € |
|
1673.05 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1673.05 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXH, 85 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1836 € |
|
1673.05 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1673.05 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN80FAUXXH Neo QLED Mini LED 85" Smart |
|
1699.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
TV Set|SAMSUNG|85 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|Neo QLED|QE85QN80FA.. |
|
1757.55 €
|
B магазин b2cshop.eu |
SAMSUNG Minchi LED TV NeoQLED 85inch QE85QN80FAUXXH |
|
1813.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1813.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
SAMSUNG TV NeoQLED 85in QE85QN80FAUXXH |
|
1825.70 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1825.70 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
SAMSUNG Minchi LED TV NeoQLED 85inch QE85QN80FAUXXH |
|
1825.71 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1825.71 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telewizor Samsung QE85QN80F QLED 85'' 4K Ultra HD Tizen | QN80QE85 | 8806095995502 |
|
1828.20 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung QE85QN80FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey |
|
2117.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2117.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 15:08
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095995502 |
| Modelis | qe85qn80fauxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 155kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 40.6kg |
| Svoris su stovu | 42.2kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 100hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 30w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix, apple airplay 2, disney+ |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, q-symphony, hdr 10+, ai sound pro |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 108.28cm |
| Plotis be stovo | 189.28cm |
| Gylis be stovo | 4.82cm |
| Aukštis su stovu | 113.77cm |
| Plotis su stovu | 189.28cm |
| Gylis su stovu | 36.65cm |
| Susijusių prekių skaičius | 6 |
| Показать больше | |
















































