Televizorius Samsung QE85QN70FAU цена
Televizorius Samsung QE85QN70FAU цена
Samsung QE85QN70FAUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699.0 € |
|
1348.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Samsung QN70 QE85QN70FAUXXH 2025 m. modelis |
|
1349.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1349.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung 85" 4K NeoQLED N70F QE85QN70FAUXXH išmanusis televizorius BlackGarso sistema – tik už 1€! Dovanos vertė 349 Eur. |
|
1469.00 €
|
B магазин bite.lt |
SAMSUNG TV NeoQLED 85in QE85QN70FAUXXHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1471.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung QE85QN70FAUXXH, 85" QE85QN70FAUXXH |
|
1262.40 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1262.40 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung QE85QN70FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juodas |
|
1290.07 €
|
B магазин doberman.lt |
Televizorius Samsung QE85QN70FAUXXH, 85 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1484 € |
|
1348.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1348.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QE85QN70FAUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699.0 € |
|
1348.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Samsung QE85QN70FAUXXH Neo QLED Mini LED 85" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1349.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1349.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN70FAUXXH, 85 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1484 € |
|
1349.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1349.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QE85QN70FAUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 224.83 eur/mėn |
|
1349.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1349.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85QN70FAUXXH Neo QLED Mini LED 85" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
1349.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1349.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QN70F, 85'', 4K UHD, Neo QLED, Mini LED, juodas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
1349.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1349.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Samsung QE85QN70FAU 85" Neo QLED QN70F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) |
|
1349.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Televizorius Samsung QN70 QE85QN70FAUXXH 2025 m. modelis |
|
1349.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1349.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
QLED Televizorius Samsung QE85QN70FAUXXHYra sandėlyje. |
|
1369.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1369.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
QLED Televizorius Samsung QE85QN70FAUXXH | 8806095917023 |
|
1396.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1396.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Telewizor Samsung QE85QN70FAU QLED 85'' 4K Ultra HD Tizen | QE85QN70FAUXXH | 880.. |
|
1425.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1465.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1465.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung 85" 4K NeoQLED N70F QE85QN70FAUXXH išmanusis televizorius BlackGarso sistema – tik už 1€! Dovanos vertė 349 Eur. |
|
1469.00 €
|
B магазин bite.lt |
SAMSUNG TV NeoQLED 85in QE85QN70FAUXXHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1471.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
„Samsung QE85QN70FAU“ 2,16 m (85 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su .. |
|
1561.22 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung QE85QN70FAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1579.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1579.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TELEVIZORIUS QE85QN70FAUXXH SAMSUNG |
|
1628.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
1628.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 23:11
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095917023 |
| Modelis | qe85qn70fauxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 127kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t2 / c / s2 |
| Svoris | 40.7kg |
| Svoris su stovu | 42.3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 100hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple air play 2, hbb tv, disney+ |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Kita informacija | samsung smart tv, smart hub, pilna žiniatinklio naršyklė |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 108.65cm |
| Plotis be stovo | 190.17cm |
| Gylis be stovo | 2.69cm |
| Aukštis su stovu | 114.42cm |
| Plotis su stovu | 190.17cm |
| Gylis su stovu | 36.65cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Показать больше | |














































