Televizorius Samsung QE85Q7FAAU цена
Televizorius Samsung QE85Q7FAAU цена
Televizorius Samsung QE85Q7FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 € |
|
910.95 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
910.95 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung 85" 4K QLED Q7F QE85Q7FAAUXXH išmanusis televizorius BlackGarso sistema – tik už 1€! Dovanos vertė 349 Eur. |
|
999.00 €
|
B магазин bite.lt |
Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1299 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1069.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|.. |
|
840.49 €
|
B магазин baitukas.lt |
TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE..больше |
|
842.96 €
|
B магазин enrike.lt |
TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE.. |
|
845.00 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Televizorius SAMSUNG 85" 4K/Smart QLED 3840x2160 Belaidis LAN Bluetooth Tizen Bl.. |
|
845.85 €
|
B магазин enter24.eu |
TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE.. |
|
847.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
847.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung QE85Q7FAAUXXH, 85" QE85Q7FAAUXXH |
|
859.71 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
859.71 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
SAMSUNG 85" 4K Smart QLED TV | 3840x2160 | Wireless LAN | Bluetooth | Tizen | Bl..больше |
|
876.86 €
|
B магазин smartech.ee |
TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE..больше |
|
905.08 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
905.08 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QE85Q7FAAUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.10 eur/mėn |
|
910.95 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
910.95 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXH QLED 85" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
910.95 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
910.95 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85Q7FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 € |
|
910.95 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
910.95 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXH 2025 m. modelis |
|
910.95 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
910.95 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung Q7F QE85Q7FAAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juo.. |
|
923.14 €
|
B магазин doberman.lt |
SAMSUNG TV 85 Q7F QLED 4K AI Smart 2025 QE85Q7FAAUXXH | 8806097119616 |
|
951.67 €
|
B магазин elektrika.lv |
„Samsung Q7F QE85Q7FAAU“ 2,16 m (85 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius .. |
|
965.60 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung Q7F QE85Q7FAAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
994.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
994.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Samsung 85" 4K QLED Q7F QE85Q7FAAUXXH išmanusis televizorius BlackGarso sistema – tik už 1€! Dovanos vertė 349 Eur. |
|
999.00 €
|
B магазин bite.lt |
SAMSUNG TV QLED 85inch QE85Q7FAAUXXH |
|
1015.34 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1015.34 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|85 |4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE.. |
|
1050.72 €
|
B магазин primtech.lt |
Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1299 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1069.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXH QLED 85" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1069.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1069.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung Q7F QE85Q7FAAU 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
1168.65 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Samsung Q7F QE85Q7FAAU, QLED televizorius, 85", 4K UHD, Tizen, Quantum HDR, 50Hz..больше |
|
1299.00 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 01:14
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097119616 |
| Modelis | qe85q7faauxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 162kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | -kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2/s2/c |
| Svoris | 32.9kg |
| Svoris su stovu | 33.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 400 |
| Kita informacija | samsung smart tv, smart hub, netflix, youtube, apple airplay 2 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, dolby atmos, q-symphony |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 190.09cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 190.09cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 12 |
| Показать больше | |














































