Televizorius Samsung QE85Q7FAAU цена

Televizorius Samsung QE85Q7FAAU цена

от 810.62
Pigu.lt

Televizorius Samsung QE85Q7F

Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 €

879.00 *
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
879.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
B магазин pigu.lt
По самой низкой цене
Toppc.lt

Samsung QE85Q7FAAUXXH, 85" QE85Q7FAAUXXH

859.71
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 €
Срок доставки: 6 раб. дн.
859.71 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 €
Срок доставки: 6 раб. дн.
B магазин toppc.lt
Bigbox.lt

Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXH QLED 85" Smart

5 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur

879.00
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 €
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
879.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 €
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
B магазин bigbox.lt
Pigu.lt

Televizorius Samsung QE85Q7F

Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 €

879.00 *
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
879.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
B магазин pigu.lt
Varle.lt

Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXH 2025 m. modelis

больше
899.68
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн.
899.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн.
B магазин varle.lt
Rde.lt

Samsung QE85Q7FAAUXXH televizorius

12 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.91 eur/mėn

910.95
B магазин rde.lt
Trajektorija.lt

Samsung Q7F QE85Q7FAAU 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black

больше
975.53
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн.
975.53 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн.
B магазин trajektorija.lt
Technorama.lt

Televizorius Samsung QE85Q7FAAUXXH QLED 85" Smart

Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur

1042.90
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 €
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
1042.90 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 €
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
B магазин technorama.lt
Ранее сохранившийся предложения (38)

* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.

* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-08-29 13:57

! Сообщить об ошибке
История цена изменений - Televizorius Samsung QE85Q7FAAU
Отзывы, комментарии, мнения - Televizorius Samsung QE85Q7FAAU
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Ваш рейтинг

Будьте активны! Оцените этот продукт, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Обзор, комментарий, мнение
Информация
Марка SAMSUNG
Категория Телевизоры
Продукт код 8806097119616
Modelis qe85q7faauxxh
Energijos efektyvumo klasė g
Ekrano įstrižainė 85" (~216 cm)
Galia -w
Metinis energijos suvartojimas 162kwh
Energijos suvartojimas budėjimo rėžime -kwh
Maksimali raiška 3840 x 2160 (4k)
Ekrano tipas qled
Smart TV +
Lenktas (Curved) -
TV imtuvai dvb-t/t2/s2/c
Svoris 32.9kg
Svoris su stovu 33.9kg
Vaizdo atkūrimo dažnis 60hz
Ryškumas -cd/m²
Garsiakalbio galia (RMS) 20w
Jungties tipas hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1
USB jungčių skaičius 1
Funkcijos smart tv, wi-fi, bluetooth
Smart TV funkcijos youtube, netflix, apple airplay 2
WiFi +
Bluetooth +
Ambilight -
Valdymas balsu +
Operacinė sistema tizen os
Vertikalusis matymo kampas( ° ) 178°
Horizontalusis matymo kampas
VESA tvirtinimo prie sienos standartas vesa 400 x 400
Kita informacija samsung smart tv, smart hub, netflix, youtube, apple airplay 2
Palaikomos technologijos hdr 10, dolby atmos, q-symphony
HDMI jungčių skaičius 3
Aukštis be stovo -cm
Plotis be stovo 190.09cm
Gylis be stovo -cm
Aukštis su stovu -cm
Plotis su stovu 190.09cm
Gylis su stovu -cm
Susijusių prekių skaičius 12
Показать больше Показать меньше