Televizorius Samsung QE75QN80FAU цена
Televizorius Samsung QE75QN80FAU цена
Samsung QE75QN80FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1399.0 € |
|
1048.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1048.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QN80F, 75'', 4K UHD, Neo QLED, Mini LED, pilkas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
1049.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1049.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Televizorius Samsung Neo QLED QE75QN80FAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1549 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1149.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXH, 75 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1264 € |
|
1167.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1167.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QE75QN80FAU 75'' Smart 4K TV |
|
899.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
899.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QE75QN80FAU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi Sida.. |
|
1015.84 €
|
B магазин doberman.lt |
Samsung QE75QN80FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1399.0 € |
|
1048.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1048.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QN80 QE75QN80FAUXXH MiniLED 2025 m. modelis |
|
1048.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1048.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXH Neo QLED Mini LED 75" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1049.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1049.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QE75QN80FAUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 174.83 eur/mėn |
|
1049.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1049.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXH Neo QLED Mini LED 75" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
1049.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1049.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QN80F, 75'', 4K UHD, Neo QLED, Mini LED, pilkas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
1049.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1049.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Samsung QE75QN80FAU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Pilkaбольше |
|
1067.57 €
|
B магазин percte.eu |
Samsung QE75QN80FAU 75" Neo QLED QN80F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) |
|
1070.00 €
|
B магазин skytech.lt |
QLED Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXH | 8806095995496 | 8806095995496 |
|
1078.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
QLED Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXHYra sandėlyje. |
|
1079.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1079.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QE75QN80FAUXXH, 75" QE75QN80FAUXXH |
|
1086.22 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1086.22 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
QLED Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXH | 8806095995496больше |
|
1118.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1118.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Samsung TV Set|SAMSUNG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|Neo QLED|QE75QN8.. |
|
1135.83 €
|
B магазин baitukas.lt |
Televizorius Samsung Neo QLED QE75QN80FAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1549 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1149.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXH, 75 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1264 € |
|
1167.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1167.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE75QN80FAUXXH, 75 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1264 € |
|
1167.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1167.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QE75QN80FAU 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver |
|
1183.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1183.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
SAMSUNG TV NeoQLED 75in QE75QN80FAUXXH |
|
1256.52 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1256.52 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QN80F (QE75QN80FAUXXH) Televizorius 75'' Neo QLED 4K UHD 3840x2160 Smart..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1280.46 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1280.46 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
„Samsung QE75QN80FAU“ 190,5 cm (75") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
1283.86 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung QE75QN80FAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver |
|
1298.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1298.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Samsung QE75QN80FAU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sidabrinė |
|
1378.65 €
|
B магазин vitalimax.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 06:19
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095995496 |
| Modelis | qe75qn80fauxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 75" (~190 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 124kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t2 / c / s2 |
| Svoris | 32.2kg |
| Svoris su stovu | 33.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 100hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 30w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, disney+ |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 400 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 95.83cm |
| Plotis be stovo | 167.06cm |
| Gylis be stovo | 4.71cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 167.06cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 6 |
| Показать больше | |


















































