Televizorius Samsung QE85Q8FAAU цена
Televizorius Samsung QE85Q8FAAU цена
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXH 2025 m. modelis |
|
1070.07 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1070.07 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung QE85Q8FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.29 € |
|
1070.07 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1070.07 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung 85" 4K QLED Q8F QE85Q8FAAUXXH išmanusis televizorius BlackGarso sistema – tik už 1€! Dovanos vertė 349 Eur. |
|
1149.00 €
|
B магазин bite.lt |
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1169.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Q8F QE85Q8FAAU 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium |
|
994.77 €
|
B магазин baitukas.lt |
TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE..больше |
|
997.23 €
|
B магазин enrike.lt |
TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE.. |
|
1003.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1003.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung QE85Q8FAAUXXH, 85" QE85Q8FAAUXXH |
|
1017.01 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
1017.01 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Samsung QE85Q8FAAUXXH 85" QLED Q8F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) |
|
1031.00 €
|
B магазин skytech.lt |
SAMSUNG 85" 4K Smart QLED TV | 3840x2160 | Wireless LAN | Bluetooth | Tizen | Bl..больше |
|
1047.33 €
|
B магазин smartech.ee |
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXH, 85 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1165 € |
|
1059.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1059.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXH QLED 85" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur больше |
|
1059.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1059.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXH, 85 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1165 € |
|
1059.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1059.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXH QLED 85" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur больше |
|
1070.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1070.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXH 2025 m. modelis |
|
1070.07 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1070.07 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung QE85Q8FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.29 € |
|
1070.07 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1070.07 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius SAMSUNG 85" 4K/Smart QLED 3840x2160 Belaidis LAN Bluetooth Tizen Bl.. |
|
1070.70 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung QE85Q8FAAUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 107.10 eur/mėn |
|
1071.03 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1071.03 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
SAMSUNG TV 85 Q8F QLED 4K AI Smart 2025 QE85Q8FAAUXXH | 8806097119951 |
|
1090.09 €
|
B магазин elektrika.lv |
Samsung Q8F QE85Q8FAAU 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium |
|
1092.47 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1092.47 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung televizorius QE85Q8FAAUXXH 85" QLED 4K, raiška 3840 x 2160, DVB-C, DVB-S.. |
|
1100.90 €
|
B магазин inserv.lt |
TV Set|SAMSUNG|85"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE..больше |
|
1120.16 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1120.16 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Q8F QE85Q8FAAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi Pil.. |
|
1126.40 €
|
B магазин doberman.lt |
„Samsung Q8F QE85Q8FAAU“ 2,16 m (85 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius .. |
|
1143.10 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung 85" 4K QLED Q8F QE85Q8FAAUXXH išmanusis televizorius BlackGarso sistema – tik už 1€! Dovanos vertė 349 Eur. |
|
1149.00 €
|
B магазин bite.lt |
Televizorius Samsung QE85Q8FAAUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1169.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Q8F QE85Q8FAAU 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium |
|
1197.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1197.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|85 |4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE.. |
|
1243.20 €
|
B магазин primtech.lt |
Samsung Q8F QE85Q8FAAU 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Pilkas, Titano |
|
1253.70 €
|
B магазин vitalimax.lt |
TELEVIZORIUS QE85Q8FAAUXXH SAMSUNG |
|
1349.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
1349.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Q8F QE85Q8FAAU, QLED televizorius, 85", 4K UHD, Tizen, Quantum HDR+, 50H..больше |
|
1499.00 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 04:51
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097119951 |
| Modelis | qe85q8faauxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 126kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t2 / c / s2 |
| Svoris | 40.4kg |
| Svoris su stovu | 41.3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, ci+ x 1, optinė jungtis, usb-a x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix, apple airplay 2, bixby, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+, adaptive sound pro |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 108.61cm |
| Plotis be stovo | 190.09cm |
| Gylis be stovo | 2.69cm |
| Aukštis su stovu | 114.2cm |
| Plotis su stovu | 190.09cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 12 |
| Показать больше | |
















































