Televizorius Samsung QE65QN900FT цена
Televizorius Samsung QE65QN900FT цена
Samsung QN900F, 65'', 8K, Neo QLED, Mini LED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1599.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1599.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Samsung 65" 8K NeoQLED N900F QE65QN900FTXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 48.27 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
1738.00 €
|
B магазин bite.lt |
Televizorius Samsung QE65QN900FT 8K Ultra HD Smart TV Wi-FiKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 2399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1799.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung 65" QE65QN900FTXXH |
|
2111.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
2111.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Samsung QE65QN900FTXXH 65'' 8K Ultra HD Smart TV |
|
1099.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1099.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QE65QN900FT 165.1 cm (65") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | QE65QN900F.. |
|
1424.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung QE65QN900FTXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 266.50 eur/mėn |
|
1599.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1599.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Samsung QN900F, 65'', 8K, Neo QLED, Mini LED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1599.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1599.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Neo QLED televizorius Samsung QN900F 8K Samsung Vision AI Smart TV, QE65QN900FTXXH |
|
1660.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Samsung 65" 8K NeoQLED N900F QE65QN900FTXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 48.27 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
1738.00 €
|
B магазин bite.lt |
Televizorius Samsung QE65QN900FT 8K Ultra HD Smart TV Wi-FiKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 2399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1799.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung 65" QE65QN900FTXXH |
|
2111.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
2111.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 22:38
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097068372 |
| Modelis | qe65qn900ftxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 109kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 (8k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t2/c/s2 x2 |
| Svoris | 25.5kg |
| Svoris su stovu | 25.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 100hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 70w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, optinė jungtis, usb-a x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix, apple air play 2, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | - |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, q-symphony, hdr 10+, allm (auto low latency mode ) |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 83cm |
| Plotis be stovo | 145.5cm |
| Gylis be stovo | 3.78cm |
| Aukštis su stovu | 86.74cm |
| Plotis su stovu | 145.5cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Показать больше | |








































