Poco X3 Pro 256GB цена
Poco X3 Pro 256GB цена
Xiaomi Poco X3 Pro Dual Sim 256GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Экспо
|
219.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:06
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6934177738289 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 8 + 2 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | 2 x led |
| Filmavimo raiška | 4k@30fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm snapdragon 860 |
| Procesoriaus dažnis | 1 x 2.96 + 3 x 2.42 + 4 x 1.78ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 1000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5160mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 11 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip53 |
| Modelis | xiaomi poco x3 pro |
| Aukštis | 165.3mm |
| Plotis | 76.8mm |
| Gylis | 9.4mm |
| Svoris | 215g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis, usb laidas |
| Kita informacija | gps |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |












































Гость
2025-01-05 19:15:57
Naudojau 3,5 metu. Puikus telefonas. Tik per 1 sekundę sugedo. Velniop procesorius.
Nojus J.
2024-04-09 20:17:29
Telefonas susprogo ,pigiai padarytas
Гость
2023-07-19 21:22:04
Puikiai fotografuoja, puikus ekranas, puiki komplektacija, nepakimba, gera atmintis, nuostabus aparatas!