Šaldytuvas MPM MPM-230-FF-55 цена
Šaldytuvas MPM MPM-230-FF-55 цена
MPM Chłodziarka MPM-230-FF-55 Total No Frost dark inox |
|
359.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
359.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-230-FF-55 Total no frost Dark Inox |
|
374.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
374.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Refrigerator MPM-230-FF-55 Total no frost Dark Inox |
|
375.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
375.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Chłodziarko-zamrażarka MPM-230-FF-55 inox | MPM-230-FF-55 | 5903151046413 |
|
393.35 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:04
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151046413 |
| Gamintojo kodas | mpm-230-ff-55 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 223kwh |
| Bendra talpa | -l |
| Šaldytuvo talpa | 144l |
| Šaldiklio talpa | 86l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9.5val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 58cm |
| Aukštis | 174cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Показать больше | |

























