Šaldytuvas MPM MPM-206-CZ-22 цена
Šaldytuvas MPM MPM-206-CZ-22 цена
MPM MPM-206-CZ-22 Šaldytuvas |
|
259.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
259.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MPM-206-CZ-22Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.0 € |
|
262.92 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:06
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 590315100430 |
| Gamintojo kodas | mpm-206-cz-22 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 172kwh |
| Bendra talpa | 206l |
| Šaldytuvo talpa | 167l |
| Šaldiklio talpa | 37l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 4val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 143cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 38kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | automatinis šaldytuvo skyriaus atitirpinimas; galima keisti durelių tvirtinimo pusę; 3 šaldytuvo lentynos; 3 lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |





















