Šaldytuvas MPM MPM-200-CJ-29/E цена
Šaldytuvas MPM MPM-200-CJ-29/E цена
Fridge-freezer MPM-200-CJ-29/E |
|
232.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
232.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas with šaldiklis MPM-200-CJ-29/E baltas |
|
233.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
233.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas su šaldikliu MPM-200-CJ-29/E baltasLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
243.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu MPM-200-CJ-29/EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
243.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
243.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas su šaldikliu MPM-200-CJ-29/EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
243.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
243.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Refrigerator with freezer MPM-200-CJ-29/E white |
|
274.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
274.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Chłodziarko-zamrażarka MPM-200-CJ-29/E | MPM-200-CJ-29/E | 5903151040947 |
|
284.15 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 00:27
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151040947 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 143kwh |
| Bendra talpa | 190l |
| Šaldytuvo talpa | 176l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 122cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 35kg |
| Показать больше | |
























