Šaldytuvas MPM MPM-200-CJ-19/E цена
Šaldytuvas MPM MPM-200-CJ-19/E цена
MPM 200-CJ-19/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.0 € |
|
263.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
MPM REFRIGERATOR MPM-200-CJ-19/E INOX |
|
243.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
243.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-200-CJ-19/EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
250.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
250.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-200-CJ-19/EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
250.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
250.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas REFRIGERATOR MPM-200-CJ-19/E dark inox |
|
251.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
251.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
REFRIGERATOR MPM-200-CJ-19/E INOX |
|
256.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
256.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM 200-CJ-19/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.0 € |
|
263.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
REFRIGERATOR MPM-200-CJ-19/E INOX |
|
303.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
303.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
REFRIGERATOR MPM-200-CJ-19/E dark inox | 5903151040930 | 5903151040930 |
|
309.00 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 21:32
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151040930 |
| Gamintojo kodas | mpm-200-cj-19/e |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 143kwh |
| Bendra talpa | 282l |
| Šaldytuvo talpa | 195l |
| Šaldiklio talpa | 87l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 122cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 35kg |
| Показать больше | |



























