Šaldytuvas MPM MPM-116-CJ1-17 цена
Šaldytuvas MPM MPM-116-CJ1-17 цена
MPM 116-CJI-17 combi-fridge Built-in 116 L White | MPM-116-CJI-17/E | 5903151039.. |
|
285.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Šaldytuvas MPM-116-CJI-17/E biała do zabudowy |
|
303.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
303.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
šaldytuvas MPM-116-CJ1-17/E |
|
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas MPM-116-CJI-17Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
319.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
319.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM 116-CJI-17/ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
324.02 €
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas MPM-116-CJI-17Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
329.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
329.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
BUILT-IN REFRIGERATOR MPM-116-CJI-17/E WHITE |
|
337.68 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
337.68 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM 116-CJI-17 kombinētais ledusskapis iebūvējamais 116 L White | MPM-116-CJI-17.. |
|
353.30 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 23:32
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151039248 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 148kwh |
| Bendra talpa | 121l |
| Šaldytuvo talpa | 104l |
| Šaldiklio talpa | 17l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 81.8cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 33kg |
| Показать больше | |



























