Šaldytuvas MPM MPM-185-CJI-18 цена
Šaldytuvas MPM MPM-185-CJI-18 цена
MPM MPM-185-CJI-18 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuoti 181 L E BaltaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ |
|
278.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
MPM MPM-185-CJI-18Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
302.00 €
|
B магазин pigu.lt |
MPM MPM-185-CJI-18 combi-fridge Built-in 181 L E White | MPM-185-CJI-18 | 590315.. |
|
269.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
MPM MPM-185-CJI-18 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuoti 181 L E BaltaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ |
|
278.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas MPM-185-CJI-18Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
279.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
279.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas MPM-185-CJI-18Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
279.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
279.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM MPM-185-CJI-18Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
302.00 €
|
B магазин pigu.lt |
MPM MPM-185-CJI-18 kombinuotas šaldytuvas, įmontuojamas, 181 L E balta |
|
305.55 €
|
B магазин vitalimax.lt |
MPM MPM-185-CJI-18 combi-fridge Built-in 181 L E Baltas |
|
305.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
305.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas įmontuojamas MPM-185-CJI-18 |
|
307.56 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
307.56 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MPM-185-CJI-18 combi-fridge Built-in 181 L E White | MPM-185-CJI-18 | 590315.. |
|
333.95 €
|
B магазин enter24.eu |
MPM MPM-185-CJI-18 combi-fridge Built-in 181 L E White |
|
336.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
336.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 18:02
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151048677 |
| Gamintojo kodas | mpm-185-cji-18 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 146kwh |
| Bendra talpa | 181l |
| Šaldytuvo talpa | 167l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Temperatūra šaldiklyje | -16 / -24ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 6.5val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n/st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 123cm |
| Gylis | 54cm |
| Svoris | 39kg |
| Показать больше | |



























