Šaldytuvas MPM MPM-185-KB-42 цена
Šaldytuvas MPM MPM-185-KB-42 цена
Šaldytuvas REFRIGERATOR MPM-185-KB-42 DARK INOX |
|
291.35 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
291.35 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:16
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151046475 |
| Gamintojo kodas | mpm-185-kb-42 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 199kwh |
| Bendra talpa | 185l |
| Šaldytuvo talpa | 114l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 3.2kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 137cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 42kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |




























