Šaldytuvas MPM MPM-131-CJ-19 цена
Šaldytuvas MPM MPM-131-CJ-19 цена
MPM MPM-131-CJ-19 Šaldytuvas |
|
217.50 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
217.50 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
MPM MPM-131-CJ-19Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.0 € |
|
218.27 €*
|
B магазин pigu.lt |
MPM MPM-131-CJ-19 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.38 eur/mėn |
|
218.27 €
15-16 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 15-16 раб. дн. |
218.27 €
15-16 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 15-16 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:03
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151019462 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 90kwh |
| Bendra talpa | 127l |
| Šaldytuvo talpa | 127l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 47kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |




































