Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5690
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5690
Dell Precision 5690 16 Intel Ultra 7 165H 64GB 1TB 16" (1920 x 1200) NVIDIA RTX ..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
2399.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
DELL Precision 5690 H39KV Intel Ultra 7 15H 40,64cm 16Zoll FHD 32GB LPDDR5X 1TB ..больше |
|
2834.40 €
|
B магазин enter24.eu |
Workstation Laptop Dell Precision 5690 CU7-165H, 32GB RAM, 1TB SSD, RTX1000, W11.. |
|
2898.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
2898.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dell Laptop Dell DELL NTB Precision 5690/7-165H/16GB/1TB SSD/16'' FHD+..больше |
|
2935.56 €
|
B магазин percte.eu |
Nešiojamas kompiuteris Dell Precision 5690 CU7-165H 32GB/1TB SSD RTX1000 W11P |
|
2955.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2955.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laptop Dell DELL NTB Precision 5690/7-165H/16GB/1TB SSD/16" FHD+/IRCam&Mic/Nvidi..больше |
|
2958.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Dell DELL NTB Precision 5690/7-165H/16GB/1TB SSD/16" FHD+/IRCam&Mic/Nvidia RTX 1..больше |
|
2958.85 €
|
B магазин multo.eu |
Workstation Nešiojamas kompiuteris Dell Precision 5690 CU7-165H, 32GB RAM, 1TB S..больше |
|
3073.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
3073.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
DELL Precision 5690 Ultra 7 165H 40,64cm 16Zoll FHD+ 32GB 1TB SSD Nvidia RTX 100.. |
|
3522.83 €
|
B магазин senetic.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:48
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 141729500000 |
| Ilgis | 455.7 |
| Plotis | 113 |
| Aukštis | 326 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Pilka |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 2.8 |
| Ekrano įstrižainė | 16.0 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesoriaus modelis | U7-155H |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus dažnis | 1.4 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5X |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 7467 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės serija | Geforce |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Modelis | Workstation 5690 | |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 32 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 32 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Vaizdo plokštės atmintis | 16 GB GDDR6 |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| IPS ekranas | + |
| Su vaizdo kamera | + |
| Atspari drėgmei klaviatūra | + |
| Serija | Dell Precision |
| Procesoriaus karta | Meteor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 100 |
| Показать больше | |



























































