Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5480
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5480
Notebook|DELL|Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|1.. |
|
1836.78 €
|
B магазин fortakas.lt |
Notebook|DELL|Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|1.. |
|
1924.24 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1924.24 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dell Notebook||Precision|5480|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|.. |
|
2026.00 €
|
B магазин percte.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 15:36
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 140127300000 |
| Ilgis | 210.35 |
| Plotis | 310.6 |
| Aukštis | 18.95 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Pilka |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.48 |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i7-13700H |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesoriaus dažnis | 3.7 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 6400 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Skandinavų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | WVA |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | Audio out/Audio in |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | - |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 802.11ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM |
| Modelis | 5480 |
| Serija | Dell Precision |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia RTX A1000 |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше | |



































































