Alienware 16 Aurora AC16250 цена
Alienware 16 Aurora AC16250 цена
Nešiojamas kompiuteris DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1175.0 € больше |
|
871.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16..больше |
|
1131.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
1131.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Dell Alienware 16 Aurora AC16250, 240H, 32 GB, 1 TB, 16 "..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
1498.42 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dell Alienware 16 Aurora Core 5 210H/16GB/512/W11 RTX3050 120Hz AC16250_RPLH-R_005больше |
|
850.00 €
|
B магазин nesiojami.lt |
Nešiojamas kompiuteris DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1175.0 € больше |
|
871.21 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dell Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16GB | 512GB | Win11 | RT..больше |
|
893.13 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
893.13 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Laptop Alienware 16 Aurora AC16250 Win11Pro C5 210H/16GB/512GB SSD/16.0 WQXGA/Ge..больше |
|
894.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
894.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dell Laptop Dell Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16'' | 16..больше |
|
1034.79 €
|
B магазин percte.eu |
Nešiojamas kompiuteris Dell Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16..больше |
|
1060.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Nešiojamas kompiuteris DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16..больше |
|
1131.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
1131.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16GB | 1TB | Win11 | RTX ..больше |
|
1149.65 €
|
B магазин multo.eu |
DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16GB | 512GB | Win11 | RT..больше |
|
1161.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Nešiojamas kompiuteris Dell Alienware 16 Aurora AC16250, 240H, 32 GB, 1 TB, 16 "..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
1498.42 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Alienware 16 Aurora AC16250, 240H, 32 GB, 1 TB, 16 "..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
1519.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI!больше |
|
1880.81 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
1880.81 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1887.89 €
|
B магазин vieni.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Alienware 16 Aurora AC16250, 240H, 1000 GB, 16 Colia..больше |
|
1887.89 €
|
B магазин printera.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1887.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1887.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dell Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Cor..больше |
|
1900.67 €
|
B магазин baitukas.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1906.44 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1906.44 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dell Alienware Aurora 16 WQXGA 7 240H/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/Win11 Pro/..больше |
|
1909.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1909.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1910.29 €
|
B магазин enrike.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1918.05 €
|
B магазин smartech.ee |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
1918.06 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1918.06 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell Alienware 16 Aurora C7-240H 32GB 1SSD RTX5060 EN W11Pro 1024242929 nešiojam..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 191.81 eur/mėn больше |
|
1918.06 €
|
B магазин rde.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1925.27 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1925.27 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1934.61 €
|
B магазин complius.lt |
Dell Alienware Aurora 16 WQXGA 7 240H/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/Win11 Pro/..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! больше |
|
1937.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Dell Alienware Aurora 16 WQXGA 7 240H/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/Win11 Pro/..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
1937.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1937.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Alienware 16 Aurora AC16250 16 WQXGA 2560 x 1600 pixels Intel Core 7 240H 32 GB ..больше |
|
1943.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1943.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Alienware 16 Aurora AC16250 16" WQXGA 2560x1600 i7 32GB 1..больше |
|
1945.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1947.59 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1947.59 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1962.66 €
|
B магазин variantai.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1963.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
1975.18 €
|
B магазин dellshop.lt |
Nešiojamas kompiuteris Alienware 16 Aurora AC16250 16 " WQXGA 2560 x 1600 pix..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
1990.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dell Alienware Aurora 16 WQXGA 7 240H/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/Win11 Pro/..больше |
|
2000.04 €
|
B магазин smartonly.eu |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 7 |..больше |
|
2011.17 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2011.17 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dell Alienware Aurora 16 WQXGA 7 240H/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/Win11 Pro/..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
2014.48 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
2014.48 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Alienware 16 Aurora AC16250 | 16 " | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core 9 |.. |
|
2885.75 €
|
B магазин baitera.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 01:53
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 2000001385609 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 1gb |
| Atminties dydis | 32gb |
| Vaizdo plokštės tipas | dedikuota |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Ekrano dažnis (Hz) | 120 |
| Maksimali raiška | 2560 x 1600 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~41 cm) |
| Procesorius | intel core 7 240h |
| Atminties tipas | ddr5 |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | nvidia geforce rtx 5060 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 8gb |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | 1 gb/s |
| TV išėjimo jungtys | hdmi 2.1 |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Plotis | 241.9cm |
| Aukštis | 19.6cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Показать больше | |

















































