Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5680
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5680
1966.00
€
B магазин Nesiojamikompiuteriai.lt
Поделиться
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
DELL Precision 16-5680больше |
|
1966.00 €
|
B магазин nesiojamikompiuteriai.lt | ||
DELL Precision 16-5680 |
|
1998.00 €
|
B магазин nesiojamikompiuteriai.lt |
Ранее сохранившийся предложения (61)
Dell Mobile Precision 5680 Pilka išorė, juoda vidus, 16 colių, WVA, FHD+, 60 Hz,.. |
|
1947.50 €
|
распроданоintop.lt |
Dell | Mobile Precision | 5680 | Grey outside, black inside | 16 " | WVA | FHD+ .. |
|
1948.95 €
|
распроданоmaziausiakaina.lt |
Dell Precision 16 (5680) Grey, 16" FHD+, Core i7-13700H, 16GB, 512GB SSD, RTX A1.. |
|
1964.59 €
|
распроданоtoppc.lt |
Dell Mobile Precision 5680 Grey outside, black inside, 16 ", WVA, FHD+, 60 Hz, 1.. |
|
1998.29 €
|
распродано1stop.lt |
Dell Precision 5680 i7-13800H 32GB RAM 1TB NVMe i7 Nvidia A2000 8GB 16" FHD+ (19.. |
|
2019.00 €
|
распроданоitsupply.lt |
Precision Workstation 5680 CTO /i7-13700H/16GB/ 512GB/ 16" FHD+ 500nits/RTX A100.. |
|
2757.48 €
|
распроданоlaramus.lt |
DELL Precision 5680 Mobili darbo stotis 40,6 cm (16") Full HD+ Intel® Core™ i7 i.. |
|
2804.16 €
|
распроданоzemakaina.lt |
Dell Precision 5680 16.0 Core i7-13700H 32GB RAM 1TB SSD RTX A1000 Win11Pro - YR.. |
|
2906.80 €
|
распроданоpiguperku.lt |
Dell Mobile Precision 5680 Grey outside, black inside, 16 ", WVA, FHD+, 60 Hz, 1.. |
|
2954.61 €
|
распроданоpenki.lt |
Dell Notebook|DELL|Precision|5680|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vP.. |
|
2979.47 €
|
распроданоvlc.lv |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
2990.80 €
|
распроданоkilobaitas.lt |
Dell Precision 5680 16" nešiojamas kompiuteris, i9-13900H, 32 GB RAM, 1 TB SSD, .. |
|
2990.80 €
|
распроданоvieni.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Precision 5680, i9-13900H, 1024 GB, 16 Coliai, Windo.. |
|
2990.82 €
|
распроданоprintera.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3021.00 €
|
распроданоskytech.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3021.64 €
|
распроданоcomplius.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3024.14 €
|
распроданоenrike.lt |
Dell Mobile Precision 5680 FHD+ i7-13700H/32GB/2TB/NVIDIA GF RTX 4090 16GB/Win11.. |
Б/У
|
3025.02 €
|
распроданоbaitukas.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3029.00 €
|
распроданоfotoaparatas.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3042.86 €
|
распроданоsmartech.ee |
Nešiojamas kompiuteris DELL Precision 5680 CPU i9-13900H 2600 MHz 16" Jutiklinis.. |
|
3047.09 €
|
распроданоvarle.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3050.05 €
|
распроданоbigbox.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16|Touchscreen|3840x2400|RAM.. |
|
3079.66 €
|
распроданоitwork.lt |
Dell Notebook||Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|R.. |
|
3096.69 €
|
распроданоfrog.ee |
DELL Precision 5680 5FT51 Intel i7 13700H 40,6cm 16Zoll FHD Plus 32GB LPDDR5 102.. |
|
3120.55 €
|
распроданоenter24.eu |
SALE OUT. Dell Mobile Precision 5680 FHD+ i7-13700H/32GB/2TB/NVIDIA GF RTX 4090 .. |
|
3139.99 €
|
распроданоdellshop.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3145.89 €
|
распроданоfortakas.lt |
SALE OUT. Dell Mobile Precision 5680 FHD+ i7-13700H/32GB/2TB/NVIDIA GF RTX 4090 .. |
Б/У
|
3179.52 €
|
распроданоsmartonly.eu |
Dell Precision 5680 16 OLED i9-13900H 32GB 1SSD RTX3500Ada NOR W11Pro Gray nešio.. |
|
3194.25 €
|
распроданоrde.lt |
Precision Workstation 5680 CTO /i7-13700H/16GB/ 512GB/ 16" FHD+ 500nits/RTX 2000.. |
|
3209.91 €
|
распроданоbeautychest.lt |
Dell Mobile Precision 5680 Grey outside, black inside 16 " WVA FHD+ 60 Hz Anti-g.. |
|
3214.68 €
|
распроданоpirkpc.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3233.05 €
|
распроданоtechnorama.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|16.. |
|
3248.79 €
|
распроданоsmartpc.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU Core i7|i7-13700H|2400 MHz|CPU features vPro|16.. |
|
3248.79 €
|
распроданоmdata.lt |
Notebook DELL Precision 5680 CPU i9-13900H 2600 MHz 16" Touchscreen 3840x2400 RA.. |
|
3253.41 €
|
распроданоelektrika.lv |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16 |Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
3260.96 €
|
распроданоprimtech.lt |
NotebookDELLPrecision5680CPU i9-13900H2600 MHz16"Touchscreen3840x2400RAM 32GBDDR.. |
|
3375.95 €
|
распроданоmulto.eu |
Nešiojamas kompiuteris Dell Precision 5680, Intel® Core™ i7-13700H, 32 GB, 1 TB,.. |
|
3390.00 €
|
распроданоsenukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Precision 5680, Intel® Core™ i7-13700H, 32 GB, 1 TB,.. |
|
3390.00 €
|
распродано1a.lt |
|
Technoaura.lt
|
Notebook DELL Precision 5680 CPU i7-13700H 2400 MHz 16 1920x1200 RAM 32GB DDR5 6.. |
|
3426.00 €
|
распроданоtechnoaura.lt |
SALE OUT. Dell Mobile Precision 5680 FHD+ i7-13700H/32GB/2TB/NVIDIA GF RTX 4090 .. |
Б/У
|
3451.40 €
|
распроданоshopro.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Precision 5680 16 -kannettava, Win 11 Pro (NVWW1) |
|
3629.00 €
|
распроданоbekredito.lt |
DELL Precision 5680 i7-13700H Mobili darbo stotis 40,6 cm (16") Full HD+ Intel® .. |
|
3720.07 €
|
распроданоsenetic.lt |
Dell Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x24.. |
|
4067.60 €
|
распроданоdigimart.lt |
„Dell“ nešiojamasis kompiuteris, , Tikslumas, 5680, CPU i9-13900H, 2600 MHz, 16 .. |
|
4195.37 €
|
распроданоmarsietis.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|CPU features vPro|16"|Touchs.. |
|
4221.53 €
|
распроданоtoptech.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Notebook||Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|.. |
|
4301.95 €
|
распроданоevelatus.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Mobile Precision 5680 Grey outside, black inside, 16.. |
|
4317.00 €
|
распроданоogmina.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|CPU features vPro|16 |Touchs.. |
|
4330.46 €
|
распроданоerno.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
4386.69 €
|
распроданоplkompiuteriai.lt |
Notebook|DELL|Precision|5680|CPU i9-13900H|2600 MHz|16"|Touchscreen|3840x2400|RA.. |
|
4523.07 €
|
распроданоocpc.lt |
Notebook, DELL, Precision, 5680, CPU i9-13900H, 2600 MHz, 16", Touchscreen, 3840.. |
|
4556.69 €
|
распроданоkmobiles.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-03-07 04:44
! Сообщить об ошибкеИстория цена изменений - Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5680

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 5680
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 2000001281895 |
| Ilgis | 353.68 |
| Plotis | 240.33 |
| Aukštis | 22.17 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Pilka |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.91 |
| Ekrano įstrižainė | 16 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i7-13700H |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesoriaus dažnis | 3.7 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 6000 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | OLED |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 32 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | 6 GB |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | - |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 802.11ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM |
| Modelis | 5680 |
| Serija | Dell Precision |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia RTX A1000 |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше Показать меньше | |




























































