Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 3591
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 3591
Dell Mobilna stacja robocza Precision 3591 Win11Pro Ultra 7 165H/32GB/2TB SSD Ge.. |
|
2432.21 €
|
B магазин percte.eu |
Notebook Precision 3591 Win11Pro Ultra 7 165H/32GB/2TB SSD Gen4/15.6 FHD/Nvidia .. |
|
2449.10 €
|
B магазин multo.eu |
Mobilna stacja robocza Precision 3591 Win11Pro Ultra 7 165H/32GB/2TB SSD Gen4/15.. |
|
2473.45 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:26
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 141728200000 |
| Ilgis | 233.3 |
| Plotis | 357.8 |
| Aukštis | 24.7 |
| Korpuso medžiaga | Anglies pluoštas |
| Korpuso spalva | Pilka |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.79 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesoriaus modelis | 165H |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus dažnis | 2.1 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 5600 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės serija | Geforce |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | Vokiečių |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Modelis | 3591 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Vaizdo plokštės atmintis | 4 GB GDDR6 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | + |
| IPS ekranas | + |
| Su vaizdo kamera | + |
| Serija | Dell Precision |
| Procesoriaus karta | Meteor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 64 |
| Показать больше | |




























































