Apple MacBook Air 15 M4 512GB цена
Apple MacBook Air 15 M4 512GB цена
Apple MacBook Air 15 (2025), M4, 10C/10C, 16 GB, 512 GB, RUS, midnight - Nešioja..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
1349.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1349.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
1478.13 €
|
B магазин pigu.lt |
Apple MacBook Air 15 M4 16GB/512GB (Pažeista pakuotė)12 mėnesių garantija. |
|
1190.00 €
|
B магазин gsmarena.lt |
MACBOOK AIR 15 M4 10C/10C/16C - 16GB 512GB 35W - SKY BLUE (US)больше |
|
1204.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
1204.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Apple MacBook Air 15'' M4 10/10 16GB 512GB sky blue | MC7C4D/A | 0195949893490больше |
|
1247.10 €
|
B магазин multo.eu |
Apple MacBook Air 15,3" 2025 M4/16/512GB SSD 10C GPU Mitternacht MW1M3D/A | MW1M..больше |
|
1250.15 €
|
B магазин enter24.eu |
APPLE MacBook Air 15" M4 16GB, 512GB 2025 laptop, sky blue (MC7C4) (MC7C4KS/A)больше |
|
1252.35 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple MacBook Air 15 M4 10 core CPU with 10 core GPU 512GB SSD, 16GB 15.3" (2880..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
1279.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
Apple MacBook Air (2025) nešiojamas kompiuteris | 15.3” | Apple M4 10C CPU, 10C ..больше |
|
1279.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Apple MacBook Air 15" Liquid Retina M4 10-core CPU 10-core GPU/16GB/512GB/Midnig.. |
|
1299.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1299.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple MacBook | Air | Midnight | 15 " | 2880 x 1864 pixels | Apple M4 | 16 GB | ..больше |
|
1316.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
MacBook Air 15, Polarstern, M4 (10-CPU/10-GPU), 16GB, 512GB, Deutsch, 35W Dual U..больше |
|
1336.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1336.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple MacBook Air 15 (2025), M4, 10C/10C, 16 GB, 512 GB, RUS, midnight - Nešioja..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
1349.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1349.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Apple MacBook Air 15.3 Retina M4 16GB 512GB SSD EN Midnight MW1M3ZE/ A nešiojama..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 228.21 eur/mėn больше |
|
1369.27 €
|
B магазин rde.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 15.3", M4 10C CPU, 16 GB, 512 GB, 10C G.. |
|
1399.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
Apple MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Midnight/INTбольше |
|
1429.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
1429.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Apple MacBook Air 15" Midnight, Apple M4 10 Core, 16GB, 512GB SSD, 10 Core GPU, ..больше |
|
1447.86 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
1447.86 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
1478.13 €
|
B магазин pigu.lt |
15.3" Macbook Air M4 16GB 512GB SSD MacOS Midnight Nešiojamas kompiuterisбольше |
|
1529.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1529.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Apple MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/Sky Blue/SWE | Ap..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
1589.03 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1589.03 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple MacBook Air Apple M M4 Laptop 38.9 cm (15.3") 16 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (8.. |
|
1613.84 €
|
B магазин freyo.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512G..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
1656.25 €
|
B магазин bigbox.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512G..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
1722.50 €
|
B магазин technorama.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 14:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 195949893834 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | apple m4 |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | nėragb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | mac os |
| Ekrano dydis | 15" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | ips (liquid retina) |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 2880 x 1864 |
| Ekrano įstrižainė | 15.3" (~39 cm) |
| Procesorius | apple m4 |
| Atminties tipas | lpddr5 |
| Atminties dažnis | -mhz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | nėravnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 0/0 |
| Kietojo disko valdiklis | pcie nvme |
| Vaizdo plokštė | apple m4 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dinaminė atmintisgb |
| Bluetooth | + |
| IR | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6e (802.11ax) |
| HDMI | - |
| USB jungčių skaičius | nėravnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | - |
| USB-C | + |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | - |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Kita informacija | 1080p facetime hd kamera; touch id; magsafe 3 įkrovimas; 6 garsiakalbių sistema su erdviniu garsu |
| Integruota Web kamera | + |
| Baterijos talpa | 66.5 wh |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | 18val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | 1.51kg |
| Korpuso tipas | aliuminis |
| Gamintojo spalva | midnight |
| Palaikomos technologijos | Šviesos jutiklis |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | macbook air |
| Показать больше | |
































































